Yhteystiedot


PÄÄKONTTORI, SUOMI

Nomade Collection Ltd
Meijerinkatu 7
65100 Vaasa
Finland

Peter Ivars
Toimitusjohtaja
peter@nonamesport.com
Puhelin: +358 50 5489 560

Alvar Uus
Tuotepäällikkö
alvar@nonamesport.com
Puhelin: +372 53 463 669

VARASTO, SUOMI

Nomade Collection Ltd
Meijerinkatu 7
65100 Vaasa
Finland

Hanna Mattlar
hanna@nonamesport.com
Puhelin: +358 500 207272

MYYNTI, SUOMI

Noname Brand Store
Pyhäjärvenkatu 5B (4.kerros)
33200 Tampere
Finland

Kari Arponen
Avainasiakaspäällikkö
kari.arponen@nonamesport.com
Puhelin: +358 40 5527 988

Samu Laine
Myyntipäällikkö
samu@nonamesport.com
Puhelin: +358 50 596 8651


MYYNTITOIMISTO, RUOTSI

Pär Olofsson
Maajohtaja Ruotsi
par@nonamesport.com
Puhelin: +46 70 2023739

Rikard Claesson
Myyntipäällikkö
rikard@nonamesport.com
Puhelin: +46 70 326 3884


NorJA

Pär Olofsson
Maajohtaja Norja
par@nonamesport.com
Puhelin: +46 70 2023739

Petter Thoresen
Myyntipäällikkö
petter@nonamesport.com
Puhelin: +47 90 071951


RANSKA & BelgiA

Ski nordique, athlétisme,
cyclisme et autres sports 

Pascal Parmentier
france@nonamesport.com
Puhelin: +32495775123

Course d’orientation 

Julien Charlemagne
julien@nonamesport.com
Puhelin: +33687060887


Japani

Suunnistust
O-support
Shigeyuki Koizumi
Puhelin: +819051481227
shigeyuki.koizumi@o-support.net

XC Hiihto, maastojuoksu ja ulkoilu
Lapin Nordic Sport - JF-Design.co.ltd
Naohiro Takahashi

naohiro.takahashi@lapin.fi
Puhelin: +81 80 7796 0264


USA & Kanada

Robert Lazzaroni
qualitynordic@gmail.com
Puhelin: +1 877 781 1815


VIRO

Jaak Teppan
info@noname.ee
Puhelin: +372 5153557

 


ItalIA

Tommaso Scalet
tommaso.scalet@gmail.com
Puhelin: +39 3482466085


ISO-BRITANNIA

Kari Arponen
Avainasiakaspäällikkö
kari.arponen@nonamesport.com
Puhelin: +358 40 5527 988

 

Seuraa meitä

Ole perillä mitä nonamella tapahtuu.  Saa tietoa tarjouksistamme ja uusien mallistojemme saapumisesta ensimmäisten joukossa.
Tilaa uutiskirjeemme alta sähköpostiisi.